Certyfikaty

Celem systemu HACCP funkcjonującego w Spółce CD S.A. jest zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego wyrobu. Zapewnienie, że wszystkie operacje związane z  produkcją miodów począwszy od zakupu surowców, ich magazynowania, dekrystalizacji, standaryzacji, pakowania, magazynowania i sprzedaży wyrobów są nadzorowane i kontrolowane w sposób systematyczny i zaplanowany.

 


Działania te polegają na skupieniu uwagi przedsiębiorstwa na tych kolejnych warunkach procesu, które są krytyczne dla zapewnienia bezpieczeństwa żywnościowego. W ten sposób, w celu zagwarantowania bezpiecznych produktów dla Klientów, przedsiębiorstwo opracowało, opisało, wdrożyło i utrzymuje system HACCP, ISO oraz certyfikowało systemy IFS i BRC. Systematyczne kontrole firmy i audity zewnętrzne prowadzone przez niezależnych ekspertów potwierdzają, iż nasze praktyki zgodne są z procedurami i deklaracjami.

Nasze certyfikaty można pobrać TUTAJ

Pliki Cookies: Strona używa plików Cookies do celów statystycznych i innych celów opisanych w "Polityce prywatności". Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie przez nas tych plików. W przypadku komunikacji z nami za pomocą Fanpage’a Facebook, możemy przetwarzać Twoje dane osobowe według zasad opisanych w „Regulaminie”.